Przewierty

Wiercenie otworów w betonie techniką diamentową

Nasza firma zajmuje się także wykonaniem otworów metodą wiercenia diamentowego.
Technika diamentowa jest najszybszą i najnowocześniejszą metodą wykonywania otworów i przepustów.

Nasz profesjonalny sprzęt pozwala na wiercenie otworów o średnicach do 210 mm w betonie, żelbetonie,, betonie zbrojonym, cegle, itp. Mogą być one wykonywane w ścianach, stropach, podłogach pod różnym kątem.

Podczas prac budowlanych i wykończeniowych bardzo często zachodzi potrzeba kucia w ścianach i stropach, aby przeprowadzić np. przewody, rury, itd. Powszechnie wiadomo , że kucie cechuje duża niedokładność wykonanych otworów, czasochłonność wykonywania przepustów, potrzeba wykonania dalszej obróbki otworu i naprawa zniszczonych powierzchni, wysokie drgania mogące naruszyć konstrukcję. Często też wykonanie takiego przepustu jest bardzo trudne bądź niemożliwe (np. w przypadku betonu zbrojonego, stropów, czy żelbetonu).

Przewierty techniką diamentową są najdokładniejszym sposobem na zrobienie otworu w twardych materiałach, nie powodując przy tym odprysków oraz zmniejsza problemy z naruszeniem konstrukcji nośnej ścian i stropów. Wykonane otwory są idealnie okrągłe i nie wymagają dalszej obróbki. Idealnie nadają się na etapie prac wykończeniowych.
Wiercenia odbywają się z udziałem wody lub na sucho.

Czas

Zalety wierceń w betonie za pomocą wiertnicy diamentowej:

 

  • duża szybkość wykonywania odwiertów,
  • brak drgań,
  • bardzo wysoka dokładność,
  • możliwość wiercenia pod różnymi kątami,
  • niski poziom hałasu,
  • mały stopień zanieczyszczenia(bezpyłowo).
  • praca na mokro i sucho

 

Ceny

Wiercenie otworów w betonie – ceny

Serednica wierconego otworu w zakresie 70mm – 210mm jeden centymetr bieżący od 3,50 do 6 złotych netto.

Poniższe ceny mają charakter orientacyjny. Cena zależy głównie od ilości odwiertów, rodzaju wierconego materiału i miejsca zlecenia. Dla dużych zleceń oferujemy atrakcyjne rabaty.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.

przewierty